Paykwik Türkiye

Paykwik kart; sanal ortamda, 14 haneli şifreli özel güvenliğinin yanı sıra kullanıcının da belirlediği şifre sayesinde daha güvenli bir sanal ödeme imkanı sunan ön ödemeli karttır.

Herhangi kişisel bilgi içermeyen Paykwik kart yüzde yüz güvenli ve zahmetsizdir. Eğer siz de sanal alışveriş yaparken güvende olmak istiyorsanız ve kredi kartı kullanmak istemiyorsanız PayKwik kartları tercih edebilirsiniz.  Çünkü Paykwik kartlar, kullanıldıktan sonra kendilerini imha etmektedir. Böylece alışverişten sonra riskler ortadan kalkmaktadır.

Paykwik Türkiye‘den ucuz ve güvenli PayKwik satın almak son derece basit ve kolaydır. Sağ alt köşede yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek satın alım işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimizi öğrendikten sonra ödediğiniz tutarı ve isim soyisim bilgilerinizi müşteri temsilcimize iletmeniz yeterli olacaktır. Dakikalar içerisinde tamamlanacak olan onay sürecinden sonra size özel oluşturulan PayKwik PIN kodu numaraları tarafınıza verilecektir.

çayyolu diş hekimi Ankara varis Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Reductil Pınar şems Exproof Sağlık pr
WhatsApp chat WhatsApp Hattımız